Новини

І Науково-практична конференція з міжнародною участю  «Відкрита наука в умовах інтеграції освіти України до європейського дослідницького простору» (OS-UA-ERA-2023)

27 квітня 2023 року відбулася І Науково-практична конференція з міжнародною участю «Відкрита наука в умовах інтеграції освіти України до європейського дослідницького простору» (OS-UA-ERA-2023). Тематика конференції охоплювала питання розвитку теоретичних засад і обміну практичним досвідом застосування технологій відкритої науки в закладах освіти і наукових установах, використання дослідницьких цифрових сервісів та е-інфраструктур, шляхів інтеграції у Європейський дослідницький простір.


28 Квітня 2023


Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції

21 квітня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Актуальні аспекти розвитку STEAM-освіти в умовах євроінтеграції», співорганізатором якої є Інститут цифровізації освіти. У роботі конференції взяли участь Пінчук Ольга, Гриб’юк Олена, Дем’яненко Віктор Михайлович, Сороко Наталя, Богачков Юрій, Ухань Павло.


21 Квітня 2023


Взаємодія людини і нових технологій: штучний інтелект і майбутні застосування

13-15 квітня 2023 р. у Лозанні, Швейцарія, пройшла чергова міжнародні наукова конференція «Взаємодія людини і нових технологій: штучний інтелект і майбутні застосування» (IHIET-AI 2023). Значна кількість доповідей були зроблені онлайн. Поміж головних напрямів роботи наступні: Штучний інтелект, обчислювальні системи та інтелектуальне проєктування; Моделювання доповненої, віртуальної та змішаної реальності; Комп’ютерні системи розпізнавання соціального та емоційного впливу; Гуманістичні технології та майбутнє праці; Менеджмент, навчання та застосування в бізнесі. Від України була представлена одна доповідь. Співавтори – науковці нашого інституту: Олександр Буров, Світлана Литвинова і Ольга Пінчук.


17 Квітня 2023


Вебінар «Тренди, ризики та детермінанти розвитку консалтингової діяльності в закладі освіти»

07 квітня 2023 року відбувся вебінар на тему «Тренди, ризики та детермінанти розвитку консалтингової діяльності в закладі освіти», який проходив у межах акції «Освітня ватра перемоги». Спікером заходу була запрошена співробітниця Інституту цифровізації освіти НАПН України – Анна Яцишин, яка представила доповідь «Цифровізація освіти. Консалтингові послуги для закладів освіти від вчених». У заході брали участь понад 200 осіб з усіх регіонів України.


13 Квітня 2023


Марафон «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ: ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ»

У межах Програми спільної діяльності з МОН України Інститутом цифровізації освіти НАПН України та ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» було проведено триденний Марафон «ЦИФРОВІЗАЦІЯ ОСВІТИ: ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ДЛЯ ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ». На захід було зареєстровано 1055 осіб, які протягом трьох днів вивчали педагогічний досвід, отримували поради від вчителів-новаторів та взяли участь в онлайнових тренінгах.


13 Квітня 2023


Всеукраїнський науково-методичний семінар «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

23.03.2023 р. в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбулося перше у 2023 році засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». Присутні заслухали доповідь та обговорили наукові результати дисертаційної роботи Олексюка Василя Петровича на тему «Теоретико-методичні основи проєктування, адміністрування та використання хмаро орієнтованого середовища навчання майбутніх учителів інформатики» для здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

23 Березня 2023


Всеукраїнський науково-практичний семінар «ЦИФРОВА КОМПЕТЕНТНІСТЬ ВЧИТЕЛЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ 2023. ПОШУК РІШЕНЬ У ПЕРІОД ВІЙНИ»

21 березня відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар, організований Інститутом цифровізації освіти НАПН України спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Захід, до якого долучилися близько 300 вчителів, керівників шкіл, методистів, спеціалістів системи післядипломної педагогічної освіти, викладачів ЗВО, аспірантів, докторантів, наукових працівників зі всієї України, пройшов у онлайн форматі.

23 Березня 2023


Круглий стіл «Цифровий освітній контент в освітньому процесі: стан, проблеми, перспективи»

22 березня 2023 року відбувся всеукраїнський круглий стіл "Цифровий освітній контент в освітньому процесі: стан, проблеми, перспективи", на який зареєструвалися понад 1500 педагогів. Під час заходу обговорювалася низка питань щодо удосконалення нормативної бази, що стосується використання цифрового контенту в закладах загальної середньої освіти; готовності вчителів й учнів використовувати інноваційний контент; презентовано розробки цифрового контенту видавництвами та узагальнено пропозиції від користувачів, щодо розвитку такого контенту в Україні.


23 Березня 2023


Засідання Спілки Рад молодих вчених

14 березня 2023 р. Анна Яцишин і Аліса Сухіх, наукові співробітниці Інституту цифровізації освіти НАПН України, взяли участь у засіданні Спілки Рад молодих вчених. Загалом понад 210 молодих вчених з різних наукових установ і закладів освіти України взяли участь у роботі.

14 Березня 2023


Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених

9 березня 2023 року в Інституті цифровізації освіти НАПН України відбувся Всеукраїнський методологічний семінар для молодих учених "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті та наукових дослідженнях". Аспіранти прослухали доповідь та обговорили особливості підготовки до захисту дисертаційної роботи здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

9 Березня 2023


Новини 101 — 110 з 625
Початок | Поперед. | 9 10 11 12 13 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти

Міністерство освіти і науки України спільно з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти оголошує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024». Ольга Пінчук, заступник директора ІЦО НАПН України, увійшла до складу конкурсної комісії. Конкурс проводиться один раз на чотири роки. Початок Конкурсу – 1 жовтня 2024.


Онлайн-форум

Запрошуємо вас 12.11.24 до участі у VІ всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі «Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії». Інститут цифровізації освіти запрошує презентувати свої досягнення та поділитися досвідом під час роботи секції «Інформаційно-цифрові середовища закладів освіти: трансформація, безпека, вплив AI».

Програму заходу, тези Форуму, посилання на підключення будуть надіслані всім зареєстрованим учасникам. Електронний варіант збірника буде розіслано авторам. Також усім спікерам і зареєстрованим учасникам буде надіслано сертифікат щодо участі у Форумі.

Участь у Форумі безкоштовна.


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.